Formakustik.com.tr: Tavan C

Tavan profili, kırmızıüminyum kabilinden metallerden imal edilen profillerdir. Kullanım açısından epey ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayan tavan profillerinin U ve C çıkmak üzere farklı seçenekleri vardır. Farklılığın işlevsellik itibarıyla önemli olduğunu bileğerlendirerek harekete geçmek epey önemlidir. Bu nedenle bile tavan profili satın alarak beklentilerinize en hayır şekilde karşılık verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Gereken Detaylar
Hileüminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri ağırbaşlı anlamda tatmin edici olsa da temelı yöntem detayları bile bile deprem etmek gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak kesinlikle bilmeniz gerekenler.

Üretim lafınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm arasında bileğişkenlik göstermektedir. Bu nedenle bile üretimde hangi lafınlık yeğleme ediliyorsa ona şayeste bir kanunlar gitmek harbi olacaktır. Üretim uzunluğuna bakılmış olduğunda ölçün klan 3000 mm’dir. Ancak projeye rabıtalı olarak 2000 mm ile 4000 mm kabilinden seçenekler bile yeğleme etmeniz mümkündür.

Siz bile projeye ve ihtiyaçlarınıza için bir kanunlar yaparak kaliteye mazhar olmak icap misiniz? O halde nitelikli tavan profili ürünlerimizden yarar bulmak hesabına tercihinizi yapmalkaloriız. Birinci sınıf, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı esenlayacak olan tavan profili alternatifleri kucakin hemen harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c