hostingadresi.com: Tema

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde bir bir anonsör üzerinde, sunucunun izole bant kocaliği ve fiziki gücüne için aşkın adetda hosting çitndırılabilir, nutuk gelimi averaj bir ocak elektronik beyinından oluşturulacak bir anonsör 100 tane linux hosting çitndırılabilirken markalı ve anonsör olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçün ve faziletli yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den aşkın hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Sunucu Bulundurma
Bu hizmette hizmeti anonsör izole bant kocaliği ya da seyrüsefer, şayet var ise canlılık ücreti şayet dilek ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak mukayyetm ve lisansların da ücretleri anlaşmaya rabıtalı olarak sizin önlamanız müstelzim ücretlerdir, bunun dışında fiziki olarak sunucuyu çaldatmaışır durumda data centera teslim buyurmak durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Müştereken sunucularda da bu bakım sunulabilir, aslında aldığınız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı altında bulunmakta ve yukarıda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada bir ayrım size ilişkin bir limit dahilinde bir den aşkın hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize açabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Sunucu
Bu hizmette dilek ettiğiniz anonsör anlaşmanıza rabıtalı olarak sizin adınıza temin edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını mukavele bitiminde sunucunun size ilişkin olacağı tahüdünü verebilirler, olağan şartlarda fiziki makinanın averaj maliyetini ve buna rabıtalı olarak izole bant kocaliği ve canlılık ücretini üste ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Tahminî Kiralık Sunucu
Bu hizmette dilek ettiğiniz anonsör anlaşmanıza rabıtalı olarak sizin adınıza fiziki bir anonsör üzerinden fon paylaşımı yöntemi ile katkısızlanmaktadır. Burada kullanacağınız fon CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki anonsör üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema