MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine yol kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve muhtelif dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı baştan aşağı katlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta özen veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta internet sitesi üzerinden dayalı taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde özen alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat yaratıcı tatbikat günlük yüzlerce saat dinlenerek yan nedeniyleünde İslamiyet’in daha hızlı tanınmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından binalarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde habitat haricinde yaşayan yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile dayalı videolar yayınlar yaparak habitat haricinde bir çok insanın İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi binayor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce lakırtı ettiriyor. Eserin bu denli çarpıcı evetğu bilinmiş olduğu dâhilin tatbikat ve başka sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut bağlı olmak isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lakırtı ettiren tatbikat gerçekten görülmeye kırat. İnternet sitesi baştan aşağı mobil uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde özen verdiği dâhilin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi temelli geliştirilmekte ve kullanıma daha mutabık bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çkırmızıışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan selen artistmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kırmızııyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en dobra şekilde simgeleme edilmeye çkırmızıışılmaktadır.

çağ içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce beniâdem hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en dobra şekilde faydalanmaktadır. Esasen tatbikat marketlerden baktığınız devir uygulamanın benekının ve indirilme nicelikının ne denli ali bulunduğunu görebilirsiniz. Buda demek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması sahaında gerçekten kalburüstü bir iş çızevcep insanlara en dobra şekilde özen vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo