ucbasaktarim.com: Kaliteli Takım Makinaları

Üçsaksıak Ekincilik, ekincilik makineleri sektörünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Cem Tırmıkları, Traktör Dip Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri kucakin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine reva olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Uygun aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz âlemını katkısızlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanlar ilkel ekincilik yapmaya saksıladı ancak günümüzde toplumun yalnızca çok küçük bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını karşılayacak tarımsal üretimle mücadelemaktadır. Makine ve ekipmanlar buna olanak tanılamamaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan talep ve ekincilik sektörünün anbean çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına illet olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile müşterek gelişen ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ekincilik makineleri kabil ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana göre değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Hassaten yalnızca ekincilik sektörü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile anbean artmaktadır.

Üçsaksıak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve faik üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en esen hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çaldatmaışanı ile etkin ve sinerjilü âdem deposuna iye olan Üçsaksıak Ekincilik, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık otomobil üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş kıymetiharbiye sağlayan Üçsaksıak Ekincilik; sıkı Ar-Ge çaldatmaışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını baki yükseltmektedir. Kadimî aksiyon ve sıfır pot üretim sistemi, Üçsaksıak Ekincilik ürünlerinin hem habitat içre hem bile habitat haricinde güvenilerek kullanılmasının saksılıca nedenidir. Üçsaksıak Ekincilik, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçsaksıak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin reva ve kararlı bir şekilde dağıtımını katkısızlar.
Gübreyi yeterli ve namuslu bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile gereksiz basma tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve feyizli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde daha az efor tüketme ederek çok daha katkısızlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın gereksiz olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sebebiyle çok daha katkısızlıklı lakırtıır ve toprağınızdan daha zait yemiş ve göveri elde etmenize yardımcı olur.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması kucakin kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha feyizli bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en heybetli ihtiyaçları olan azık maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin tasarrufı dair çok önemli ve özen edilmesi müstelzim bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha feyizli hatimelar elde edebilirsiniz.

Üçsaksıak Ekincilik olarak bir öteki ürünümüz olan Traktör Dip Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine üstlenmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dünya seviyesinden üstlenmek ve muntazır bir damperli kamyona evet da kemiksiz bir hendek kazısına sarkıtmak kucakin yaygın olarak kullanılır. Dip yükleyici ile müşterek bir malzemeyi yere itmeden üstlenmek mümkündür. Dip yükleyiciler genellikle istiflenmiş olan bir malzemeyi dünya seviyesinden üstlenmek kucakin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek kazısı kabil alanlara sarkıtmak kucakin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan arka yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çırefikalabilir bir demetlantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğiştirilebilir ve birbunca babaşmanla da vâsiletilebilir. Anne daşenler genellikle hidrolik daşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çaldatmaıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da hareket ettirilir. Teleskopik yükçülara göre oranla az maliyetleri ve çok cephelilükleri bile arka yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör arka yükleyiciler kucakin yeğleme edilebilecek birbunca üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın gurur gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem bedel hem bile kalite olarak yarar katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri sektörünün önde mevrut üreticilerinden Üçsaksıak Ekincilik’ın arka yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek fen sahibi olabilirsiniz.

Ot Cem Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yem bitkilerinin icma ve balyalama işlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu mimarilması işlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçsaksıak Ekincilik olarak Ot Cem Tırmıkları da ekincilik makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Cem Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Askılı Ot Cem Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Cem Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Cem Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Cem Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Yeygi karma makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslemelik esnasında iş bastırıkünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında özen etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine özen edilmediği dakika efsaneviın sütü ve etinden semere aldatmaınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk etap olarak beslemelik esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim bütün besinleri yegâne seferde alabilir ve daha esen beslenebilir. Yeygi karmanın mimarilması efsaneviın tüketmesi müstelzim bütün besinleri bir araya getirerek daha esen beslenmesine böylelikle daha zait semere almanızı katkısızlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile müşterek Yeygi Kompozit Makinaları da Üçsaksıak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçsaksıak Ekincilik olarak ilaçlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile olduğu kabil en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçünlü) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi mimarisı gösterişli ve feyizli bir tarımsal üretim kucakin heybetli avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ekincilikı kucakin önemli bir köprü işlevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha esen durumlara gelmesi kucakin tarımsal ihracat noktasında Üçsaksıak Ekincilik olarak bütün çaldatmaışanlarımızın katkısıyla müşterek
Üçsaksıak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ile birlikte daha fazlası için: https://ucbasaktarim.com/